Warning: file_get_contents(http://api.wunderground.com/api/624f8e48b3c6c220/conditions/q/LV/Riga.json) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 503 Service Unavailable in /home8/viabono/public_html/Tools/Tools/WeatherTools.php on line 17
Viesnīcas - Turcija
Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem

Turcija

Atpūtai ar bērniem viesnīcas ar akvaparkiem:

aquaparkk.jpeg   waterplanet.jpeg   guralll.jpg

AQUAFANTASY AQUAPARK HOTEL & SPA 5*, Kušadasī
Viesnīcas Aquafantasy akvaparks tiek uzskatīts par vienu no lielākajiem Eiropā, turklāt ar modernu un drošu aprīkojumu: 17 kalniņi pieaugušajiem un 11 bērniem. Akvaparkā ir izveidota "Bagātību sala" ar Eiropā lielako bērnu baseinu un milzīgu ūdens atrakciju daudzumu. Viesnīcā ir 7 restorāni un 11 bāri. Bērniem: bērnu bufete (maksas), 6 bērnu baseini, bērnu rotaļlaukums un bērnu klubs (4-12 g.)
* Lidojums no Viļņas.

WATER PLANET DELUXE HOTEL AND AQUAPARK 5*, Alanja
Viesnīca Water Planet Deluxe Hotel & Aquapark atrodas krāšņu zaļojošu mežu ielokā. Tas ir lielākais izklaižu centrs un akvaparks Vidusjūras piekrastē, ko veido neskaitāmas atrakcijas, 24 ūdens slidkalniņi, baseins ar mākslīgiem viļņiem. Viesnīcā ir 3 restorāni un 11 bāri. Bērniem: 3 bērnu baseini, bērnu laukums un bērnu klubs (4-12 g.).

GURAL PREMIER TEKIROVA 5*, Kemera
Viesnīcas teritorijā ir 4 restorāni un 8 bāri. Plašajā akvaparkā atrodas 27 kalniņi un 3 atklātie baseini. Bērniem tiek piedāvāta bērnu bufete, miniklubs (4-6 g.), midiklubs (7-9 g.), maksiklubs (10-12 g), lunaparks (mašīnas), bērnu laukumi un baseins. No viesnīcas paveras brīnišķīgs skats ne tikai uz jūru, bet arī kalniem.


RIXOS SUNGATE 5*, Kemera
Viesnīcā ir ļoti attīstīta infrastruktūra: 12 restorāni, naktsklubs, kā arī akvaparks no 11 kalniņiem, 13 atklātajiem un 2 slēgtajiem baseiniem. Bērniem: bērnu retsorāns, bērnu ēdienkarte, 2 baseini un 6 ūdens slidkalniņi, rotaļlaukums, minizoodārzs, karaoke un "Bērnu karaliste" (4-13+ g.).
Akvaparks ir atvērts no 1.maija līdz 15.oktobrim.

RIXOS PREMIUM BELEK 5*, Beleka
Viesnīca piedāvā Jums 9 restorānus un 12 bārus, diētisko un veģetaro ēdienkarti. Viesnīcas teritorijā atrodas lielisks tematiskais akvaparks "Troy Aqua" ar lielu skaitu aizraujošu ūdens atrakciju, delfināriju un milzīgu mākslīgu ezeru. Akvaparkā Jūs atradīsiet Trojas zirgu (augstums - 24 m) ar Trojas pilsētas elementiem, jūras kuģiem un ūdens slidkalniņiem, tāpat arī baseinu ar mākslīgiem viļņiem, torni (13 m) ar 3 kalniņiem (viena no tām ir "Kamikadze") un "Piedzīvojumu upi".

Bērniem atvērts arī miniklubs (4-12 g.), diskotēka, restorāns un rotaļlaukumi.


SILENCE BEACH RESORT 5*, Side
Viesnīca atrodas Sides pilsētā pie jūras. Viesnīcā ir 7 resTorāni un 11 bāri, tiek piedāvāta diētiskā ēdienkarte. Akvaparkā ir 9 ūdens slidkalniņi, 5 atklātie, 2 slēgtie baseini un veseli 4 bērnu baseini. Bērniem: laukums. miniklubs (4-6 g.) un juniorklubs (7-12g.).

CLUB GURAL PREMIER BELEK 5*, Beleka
Viesnīca piedāvā Jums 1 restorānu un 5 bārus, diētisko un veģetaro ēdienkarti. Akvaparkā ir 5 baseini ar 8 kalniņiem pieaugušajiem un 3 baseini ar 10 kalniņiem bērniem. Viesnīcā ir radīta plaša infrastruktūra bērniem: miniklubs (4-12 g.) un juniorklubs (13-17 g.), 4 tenisa korti, bērnu bufete, ūdens sporta aktivitātes un rotaļlaukumi.


ROYAL WINGS HOTEL 5*, Antalja
Viesnīcas teritorijā atrodas 5 restorāni un 9 bāri. Akvaparkā Jūs atradīsiet 6 ūdens slidkalniņus pieaugušajiem un 3 kalniņus bērniem, kā arī 2 baseinus. Bērniem: miniklubs (4-12 g.), lunaparks "Fantastic Park", bērnu rotaļlaukumi, 2 baseini un speciālā bufete.

MARITIM PINE BEACH RESORT 5*/PINE BEACH CLUB, Beleka
Abas viesnīcas atrodas 3 km attālumā no Belekas. Viesnīcā Jūsu ērtībām atvērts liels skaits bāru un restoranu, tiek piedāvāta diētiskā un veģetārā ēdienkarte. Akvaparkā ir 6 ūdens slidkalniņi pieaugušajiem un 2 kalniņi bērniem, kā arī 2 atklātie baseini. Bērniem: miniklubs (4-7 g.), maksiklubs (8-12 g.), tīņu klubs (13-17 g.), bērnu ēdienkarte, laukumi un 2 bērnu baseini.