Ceļojumu meklētājs
Ceļojuma datums
Valsts
Ceļojuma veids
Tez Tour meklētājs Nova tour meklētājs Alida tour meklētājs Mouzenidis_logo.pngMSCC logo.png
Mācības ārzemēs
Pieteikties jaunumiem
Latvijas nacionālā aviokompānija - AirBaltic
airbaltic_lidmašīna.jpg

Latvijas aviokompānija A/S "Air Baltic Corporation" (airBaltic) tika nodibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8 % akciju. airBaltic ir “hibrīda” aviokompānija, kas apvieno labāko tradicionālo tīkla aviokompāniju un zemo cenu pārvadātāju praksi.

2008. gadā airBaltic mainīja savu darbības modeli, pārejot no pasažieru pārvadāšanas no viena punkta līdz otram punktam uz tīkla aviokompānijas modeli, padarot Rīgu par tranzītmezglu starp Rietumiem un Austrumiem.

2013. gadā airBaltic pārvadāja vairāk kā 2.95 miljonus pasažieru, bet 2014. gada jūlijā aviokompānija sagaida savu desmit miljono tranzīta pasažieri.

Uzņēmumā kopumā strādā aptuveni 1200 darbinieku, vairums no kuriem ir tieši saistīti ar lidojumiem.

 airBaltic gaisa flotes sastāvā pašlaik ir 3 tipu, gaisakuģi:
 
airbaltic-boeing_737-500.jpgairbaltic-boeing_737-300.jpgairbaltic-bombardier_Q400 NextGen.jpg
                   (5) Boeing 737-500                      (8) Boeing 737-300                           (12) Bombardier Q400 NextGen

kopā 25 gaisakuģi
Pavisam drīz gaisa floti papildinās 13 Bombardier CS300 sērijas gaisakuģi.

                                                                    
   GALAMĒRĶI

airBaltic ar Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā starpniecību piedāvā ērtus lidojumus ar pārsēšanos sava lidojuma tīkla ietvaros, kas aptver Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvos Austrumus. airBaltic ir galvenais pārvadātājs Baltijas reģionā, kas piedāvā gandrīz 60 tiešos lidojumus no Rīgas uz Abū Dabī, Amsterdama, Atēnas, Baku, Bari, Barselona, Berlīne, Billunda, Brisele, Budapešta, Bukareste, Burgasa, Cīrihe, Diseldorfa, Dubrovnika, Frankfurte, Gēteborga, Hamburga, Helsinki, Kijeva, Kišiņeva, Kopenhāgena, Larnaka, Londona, Malta, Maskava, Milāna, Minhene, Minska, Nica, Olbija, Olborga, Olesunna, Oslo, Palanga, Palma de Maljorka, Parīze, Poprada, Prāga, Rijeka, Roda, Roma, Rīga, Saloniki, Sanktpēterburga, Stavangera, Stokholma, Tallina, Tbilisi, Telaviva, Turku, Varšava, Venēcija, Viļņa, Vīne, kā arī tiešos lidojumus no Viļņas uz Amsterdamu un no Tallinas uz Parīzi, Vīni un Berlīni.

airbaltis_lidojumu-karte.jpg
airBaltic ir nodibinājusi ciešu sadarbību ar aviokompānijām, kas ietilpst  airBaltic rietumu un austrumu virziena galapunktu tīklā un veic sadarbības lidojumus (codeshare) ar šādiem partneriem: Aeroflot, Tarom, Czech Airline, Alitalia, Transaero Airlines, Air France, Belavia, Azerbaijan Airlines, Brussels Airlines, Austrian Airlines, Etihad Airways, Uzbekistan Airways, Georgian Airways, KLM Royal Dutch Airlines, Air Berlin, British Airways, Ukraine International Airlines, Aegean Airlines. airBaltic darbības modelis ietver gan pārvadājumus no viena punkta līdz otram, gan arī tranzītlidojumus. airBaltic sniedz gaisa kravu pārvadāšanas pakalpojumus un ir oficiālā Singapore Airlines pārstāve Latvijā.

AIRBALTIC ATZĪTA PAR PUNKTUĀLĀKO AVIOKOMPĀNIJU PASAULĒ

airBaltic galvenās prioritātes ir drošība, precizitāte un pakalpojumu kvalitāte.
Šo atzinumu snieguši  OAG analītiķi, kuri apkopojuši un analizējuši punktualitātes rādītājus par 43,5 miljoniem reisu.

Latvijas lidsabiedrība airBaltic sasniegusi pirmšķirīgus rezultātus un saņēmusi Bombardier atzinību kā vadošais Q400NextGen lidmašīnu operators.

airBaltic pērn sasniegusi punktualitātes rādītāju 94,4% apmērā lidojumos, kas savieno Baltijas valstis ar galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS. Tas nozīmē, ka vairāk nekā 9 no 10 airBaltic reisiem savu galamērķi sasnieguši precīzi noteiktajā laikā. Lidsabiedrībai airBaltic seko Copa Airlines, Azul, Japan Airlines, All Nippon Airways, Hawaiian Airlines un LOT.

airBaltic bija pirmā lidsabiedrība Eiropā, kas 2009.gadā ieviesa laicīgas ielidošanas garantiju. Šī apdrošināšana piedāvā papildu ieguvumus tajos retajos gadījumos, kad aizkavēšanās ir notikusi.


              AIRBALTIC 2016. GADA VASARAS JAUNIE MARŠRUTI


airbaltic-2016.jpg

airBaltic
 2016.gada 28.maijā uzsāka lidojumus jaunā maršrutā starp Rīgu un Reikjavīku.

Vasaras sezonai airBaltic atjauno vairākus sezonālus brīvdienu galamērķus ar uzlabotu grafiku – Nica (Francija), Malta, Baku (Azerbaidžāna), Atēnas (Grieķija), Saloniki (Grieķija), Roda (Grieķija), Dubrovniki (Horvātija), Rijeka (Horvātija), Burgasa (Bulgārija), Venēcija (Itālija), Olbia (Itālija) un Palma de Maljorka (Spānija). Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts pieejams uzņēmuma mājaslapā www.airBaltic.com.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.